موج
کدخبر : ۳۶۲۸۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362818

عرفان عزیزپور؛

مدیر اجرایی مجموعه 100 استارت آپ گفت: رویداد سکوی پرتاب یزد از نظر میزان سرمایه گذاری بزرگترین سکوی پرتاب کشور محسوب می شود و 22 سرمایه گذار حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، عرفان عزیز پور مدیر اجرایی مجموعه 100 استارت آپ گفت: 294 تیم در رویداد سکوی پرتاب یزد ثبت نام داشتند که از این تعداد پس از غربالگری ها 56 تیم در رویداد جهت ارزیابی نهایی مجاز شدند.

عرفان عزیز پور بیان کرد: در رویداد سکوی پرتاب یزد 14 سرمایه گذار غیر مستقیم و 8 سرمایه گذار مستقیم حضور دارند و 30 داور تیم ها را ارزیابی می کنند وهر تیم دارای 5 داور است.

وی با اعلام اینکه این رویداد دوازدهمین رویداد مجموعه 100 استارت آپ در کشور است، افزود: 4 رویداد سکوی پرتاب در سالجاری برگزار شده است که شامل استان های تهران، قم، اصفهان و یزد است.

عزیزپور عنوان کرد: به علت پتانسیل های بالای صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و پارک علم و فناوری یزد، رویداد سکوی پرتاب یزد از نظر میزان سرمایه گذاری بزرگترین سکوی پرتاب کشور محسوب می شود.

مدیر اجرایی 100 استارت آپ در یزد گفت: 6 میز سرمایه گذاری بعد از محصول اولیه و یک میز برای سرمایه گذاری روی ایده ها و تیم ها در نظر گرفته شده است.

به نقل از روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری یزد، وی همکاری مجموعه استان یزد در برگزاری این رویداد را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: رویداد سکوی پرتاب یزد با همواری همه مجموعه های استان یزد برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها