موج
کدخبر : ۳۵۶۴۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356416

رئیس کل دادگستری استان یزد؛

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: برخورد با ترک فعل مدیران در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه حفظ حقوق عامه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: حمایت از مدیران جسور و جهادی و برخورد با ترک فعل مدیران در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه مصوبات دستگاه قضا در دستور کار قرار دارد.

وی در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال استان با اشاره به ابلاغ دستورالعمل نحوه مقابله با ‌ترک وظایف قانونی مدیران توسط ریاست قوه قضائیه گفت: برخورد با ترک فعل مدیران در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه حفظ حقوق عامه در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: دادگستری با اعلام گزارش بازرسی کل وفق دستورالعمل ابلاغی ترک فعل ها را مورد بررسی و صدور حکم قرار خواهد داد.

دهشیری با اشاره به نقش مدیران در پیشرفت و آبادانی کشور تصریح کرد: قطعا دستگاه قضا از مدیران شجاع و جسور که خدمت به مردم و انقلاب را سرلوحه فعالیت خود قرار داده اند حمایت کامل خواهد داشت.

وی اظهار داشت: برخی کارکنان باید به جای چوب گذاشتن لای چرخ مردم به دنبال حل مشکلات مردم به عنوان بزرگترین سرمایه این نظام و انقلاب باشند.

 در ادامه این جلسه موضوع اراضی کشت موقت روستای رکن آباد شهرستان میبد، که در حال  حاضر 230 نفر متصرف دارد که کشت موقت بر این زمین ها داشته اند و همچنین در خصوص پلاک 5390  شهرستان اشکذر که یکی از معضلات اساسی این شهرستان است و همچنین در خصوص زمین های تفکیک شده شرکت سنگبری یزدباف در جاده یزد تفت قبل از زمین های کاریزلند از دیگر موضوعات این جلسه بود که پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات شایسته اتخاذ گردید.‌

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها