موج
کدخبر : ۳۴۳۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343908

در نشست سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده مردم تفت در مجلس مطرح شد؛

توجه بیشتر به آسیب های اجتماعی در استان یزد و کار جهادی و تشکیل اتاق فکر برنامه محور در نشست سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی مطرح شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در شهرستان میبد با سید محمد میرمحمدی نماینده تفت و میبد دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست پیرامون مباحثی چون توسعه بخش تعاون جهت ایجاد عدالت اجتماعی در جامعه بحث و گفتگو شد.

نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در جلسه با سرپرست تعاون، کار و امور اجتماعی؛ گفت: به دلیل مهاجر پذیربودن استان باید در این زمینه ورود جدی داشته باشیم. آسیب های اجتماعی، مشکلات فرهنگی و … که در استان وجود دارد نیاز به کار جهادی در امور اجتماعی دارد.

میرمحمدی نگاه ویژه به امور اجتماعی در استان را حائز اهمیت برشمرد و گفت: به دلیل مهاجر پذیربودن استان باید در این زمینه ورود جدی داشته باشیم. آسیب های اجتماعی، مشکلات فرهنگی و … که در استان وجود دارد نیاز به کار جهادی در امور اجتماعی دارد.

نماینده تفت و میبد اعلام آمادگی کرد در تمامی مسائل یار و یاور این اداره کل باشد.

تشکری نیز ضمن تشکر از حمایت های میرمحمدی نماینده تفت و میبد برخی از مشکلات حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را برشمرد و گفت: بزودی نشست کاری با نماینده تفت ومیبد برگزار خواهیم کرد.

وی اضافه نمود: با استفاده از ظرفیت نخبگانی استان و تشکیل اتاق های فکر برنامه های راهبردی برای این اداره کل تدوین خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها