موج
کدخبر : ۳۲۸۶۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328674

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد تاکید کرد؛

جلسه هماهنگی اقدامات مشترک سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد با اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد و ارجاع کارشناسان HSE عضو سازمان به بخش صنعت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد رضا خلف باغی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد، با حضور در دفتر، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد، ضمن دیدار و گفتگو پیرامون مسائل جاری، به بحث و تبادل نظر در رابطه با اقدامات مشترک فیمابین این دو ارگان پرداختند.

در ادامه خلف باغی در رابطه با نحوه تعامل بیشتر و اجرایی شدن هر چه سریعتر ارجاع کارشناسان HSE عضو سازمان به بخش صنعت راهکارهایی را ارائه نمود و در ادامه ابراز داشت: این سازمان آمادگی دارد در راستای ارجاع نمونه های آزمایشگاه های زیست محیطی ارجاعی به سازمان، سامانه مرتبط را راه اندازی نماید تا این فرآیند با شفافیت و دقت بیشتری صورت پذیرد.

در این جلسه نیره پور ملایی، ضمن خوش آمدگویی و تقدیر و تشکر از اقدامات قابل توجه نظام مهندسی، از توسعه همکاری ها با این سازمان استقبال نموده و خواهان ساماندهی ارجاع طرح های توجیهی زیست محیطی و تعیین تعرفه برای آنها و تقویت توان علمی و فنی کارشناسان تهیه کننده این طرح ها توسط سازمان شد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان یزد در ادامه خواستار همکاری سازمان در ارتباط با مکان یابی، توسعه و ساماندهی پهنه های صنعتی استان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها