موج
کدخبر : ۳۱۶۵۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316530

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد؛

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد گفت: مهارت آموزی و توانمندی دانش آموختگان مورد نظر سازمان نظام مهندسی کشاورزی است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در نهمین جلسه شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد رئیس شورا به ارایه گزارشی در مورد برگزاری چهارمین دورهمی و مجمع عمومی سالیانه پرداخت و در ادامه حضور حداکثری اعضاء در مجامع را مورد بررسی قرار داد.

محمدرضا خلف باغی ایجاد انگیزش در اعضاء جهت شرکت در مجامع را یکی از راهکارها دانست و افزود: می توان به شرکت کنندگان در مجامع تشویقی مانند تمدید عضویت رایگان برای یکسال قرارداد تا مجامع سازمان با حضور حداکثری اعضا برگزار گردد.

وی در ادامه اظهار داشت: استعلام آب جهت صدور پروانه برخلاف ابلاغیه وزیر است و در این راستا با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مباحثی صورت گرفته است و مقرر گردید تا جهت مذاکرات بیشتر از دکتر جوادیان زاده جهت شرکت در جلسه شورا دعوت بعمل آید.

خلف باغی به محدودیت ها در توسعه گلخانه ها و دامداریها اشاره کرد و افزود: با توجه به محدودیت هایی که در سطح استان یزد در زمینه توسعه گلخانه و دامداری ها وجود دارد می بایست برنامه راهبردی ارایه گردد.

همچنین در این جلسه از تلاش و زحمات همدانیان در طول مدت تصدی مسئولیت بازرس شورای سازمان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در پایان، تفاهم نامه 6 مرکز مهارت آموزی و توان افزایی کشاورزی غیردولتی به مدیران آن تبادل گردید که این مراکز، محلی برای مهارت آموزی اعضاء و توانمندی دانش آموختگان گردد.

لازم به ذکر است: متقاضی محور بودن، متکی به ظرفیت بخش خصوصی و منتج به اشتغال شدن، سه اصل مهم برنامه مهارت آموزی مورد نظر سازمان نظام مهندسی کشاورزی می باشد که بر اساس دستورالعمل مهارت آموزی (مصوب شورای مرکزی) در حال اجرا می باشد.

در این برنامه واحدهای تولیدی، خدماتی و دانش بنیان پیشرو و بهره ور بخش خصوصی به عنوان مراکز تخصصی مهارت آموزی و توان افزایی انتخاب می شوند.

نهمین جلسه شورای سازمان امسال با حضور اکثریت اعضای شورا در سالن جلسات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها