موج

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد:

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به شکایات مردم در زمینه افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات در سطح بازار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا علمدار رییس سازمان صمت یزد در حاشیه نشست ستاد تنظیم بازار استان یزد ضمن قدردانی از اصناف استان یزد در نگهداری قیمت‌ها افزود: با توجه به گزارشی که در این نشست توسط اتحادیه میوه و تره بار ارائه شد هیچ گونه کمبود در زمینه میوه در استان یزد وجود ندارد و در اکثر محصولات میوه و تربار کاهش قیمت را شاهد بوده ایم.

وی گفت: فقط قیمت گوجه نسبت به قبل ۲۰ درصد بنا به دلایلی افزایش یافته که تا در چندر روز آینده با توجه به تمهیداتی که گرفته شده ضمن کمبود این محصول شاهد کاهش قیمت آن خواهیم بود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد اضافه کرد: گزارش در ستاد تنظیم بازار در زمینه  لاستیک سنگین و سبک توسط اتحادیه مربوطه ارائه شد که دربعضی سایزها کمبود وجود دارد که با توجه به تصمیمات که در کمیته تخصصی و مکاتباتی که با تولیدکنندگان آن گرفته  این مشکل رفع می شود که در مجموع وضعیت لاستیک استان متعادل است.

وی در مورد ذخیره سازی میوه شب عید استان گفت: با توجه بخشنامه ای جدیدی از وزارت صنعت ،معدن و تجارت به سازمان ابلاغ شده است  کمیته راهبردی  متشکل از رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت بعنوان رییس کمیته ،  رییس جهاد کشاورزی بعنوان عضو ، مدیرکل تعاون روستایی هم به عنوان عضو و نماینده تام الاختیار برخی دستگاه‌ها تشکیل شده که تدابیر لازم در این زمینه صورت گیرد.

علمدار خاطر نشان کرد:  ۶۰۰ تن سیب زرد و قرمز و یکهزار تن پرتقال برای شب عید استان در نظر گرفته شده است و به شهروندان اطمینان می دهم هیچ نگرانی بابت میوه شب عید وجود ندارد.

وی از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به شکایات مردم در زمینه افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات در سطح بازار خبر داد و گفت: سامانه ۱۲۴ به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها