موج

امام جمعه یزد بیان کرد:

امام جمعه یزد گفت: مسوولان و خانواده‌ها با همراهی نهادها و رسانه‌های گروهی نسبت به تقویت روحیه‌ خودباوری در بین جوانان بیشتر توجه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی امام جمعه یزد افزود: دشمنان برای ضربه‌زدن به نظام ایران از این اهرم استفاده می‌کنند که ما همواره به دیگران وابسته باشیم و جوانان ما قدرت ابتکار و خلاقیت نداشته باشند.

وی ادامه داد: باید با فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی درست و منطقی این وضعیت در کشور بوجود آید که جوانان با روحیه خودباوری بتوانند در عرصه‌های تولیدی و کار و تلاش اقتصادی در خودکفایی و ساخت قطعات مورد نیاز خود در صنعت خدمت کنند.

امام جمعه یزد تاکید کرد: برای خدمت به ملت و کشور باید مسوولان و خانواده‌ها با همراهی نهادها و رسانه‌های گروهی نسبت به تقویت روحیه‌ خودباوری در بین جوانان بیش از گذشته وظایف خود را با جدیت و برنامه‌محوری انجام دهند.

ناصری یزدی اظهارداشت: کشورهای غربی‌ برای رسیدن به اهداف خود خیلی حساب شده عمل می کنند تا قدرت فکر کردن و روحیه خودباوری را از جوانان کشور بگیرند و قدرت توسعه‌ علم در بین آینده‌سازان کم‌رنگ شود و این پذیرفته نیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها