موج

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر به توانایی انسان توجه کنیم جامعه بدون اتکا به منابع نفت، گاز و طلا موفق خواهد بود چون بر اساس توانمندی افراد شکل گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی اوسط هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ای در آیین معارفه مدیرکل فنی و حرفه ای استان یزد افزود: با توجه به تغییراتی که در دنیا به وجود آمده است، ما وظیفه غبارزدایی داریم ،تا این سازمان را از غربت بیرون آوریم و توانمند کنیم  و از عهده توانمندسازی بخشی از جامعه برآییم.

رئیس سازمان فنی و حرفه ای اظهارداشت: انسان به عنوان محور تغییر تحول و ساختن است و اگر انسان و قدرت تغییرش به خوبی مورد توجه قرار گیرد، قطعا جامعه بدون اتکا به منابع نفت، گاز و طلا موفق خواهد بود چون بر اساس توانمندی افراد شکل گرفته است.

هاشمی افزود: در دنیای کنونی به فکر و ایده توجه ویژه ای می‌شود و اندیشه و خلاقیت و ابداع و نوآوری بسیار مورد حمایت قرار می‌گیرد لذا منجر به فکر و دانایی می‌شود و این نوع نگاه مناسب پیشرفت و توسعه یک کشور است.

معاون وزارت تعاون ادامه داد: حضور در بازار امروز شرایط خاص خود را دارد و باید با دانش جلو رفت تا بتوان مشتری را به سمت خود جذب کرد و اولین پایه آن صلاحیت حرفه ای است که نیاز به نوسازی و بازنگری جدی با قبول انعطاف دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها