موج

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد گفت: مشارکت مردم در این عرصه سیاسی و اجتماعی انتخابات در حفظ وحدت و همدلی جامعه موثر است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید مهدی طلایی‌مقدم مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد افزود: تبیین اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات برای تقویت نظام و انقلاب‌ اسلامی موضوع بسیار مهمی است که رسانه‌های گروهی بر عهده دارند.

وی ادامه داد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی قدرت چانه‌زنی نظام  را در دنیا و منطقه به خاطر توطئه‌های دشمنان افزایش می‌دهد بنابراین باید این مساله مدنظر جدی قرار گیرد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یز د اظهارداشت: هرچه میزان حضور و مشارکت مردم در انتخابات پیش‌رو در دوم اسفندماه جاری بیشتر باشد موجب ارتقای قدرت نظام و انقلاب می‌شود.

طلایی‌ مقدم با بیا اینکه دشمنان به دنبال کم رنگ‌کردن حضور مردم در انتخابات هستند تاکید کرد: باید مردم را بنحو مناسبی نسبت به اهمیت موضوع و مشارکت فعال آنها بیش از گذشته توسط رسانه‌ها  آگاه کرد.

وی تصریح کرد:  مشارکت مردم در این عرصه سیاسی و اجتماعی در حفظ وحدت و همدلی جامعه موثر است و باید با همکاری همدیگر برای تحقق اهداف نظام در این راستا اقدام‌های ضروری انجام گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها