موج

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد خبر داد:

معاون امور عمرانی استاندار یزد گفت: در جریان سفر اول 46 پروژه با اعتباری بالغ بر 971 میلیارد تومان برای استان یزد مصوب شد که 54 درصد این پروژه ها تمام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان معاون امور عمرانی استاندار یزد نیز در این نشست در خصوص مصوبات سفر اول دولت تدبیر و امید به استان یزد گفت: در جریان سفر اول 46 پروژه با اعتباری بالغ بر 971 میلیارد تومان برای استان یزد مصوب شد که 54 درصد این پروژه ها تمام شده، 42 درصد آن در حال اجراست و تنها چهار درصد این مصوبات به مرحل اجرا درنیامده است.

وی ادامه داد: رویکرد دولت تدبیر و امید بر اتمام مصوبات و طرح‌ها تاقبل از پایان کار این دولت است به همین دلیل بخش قابل توجهی از اعتبار مورد نیاز طرح‌های سفر اول قبل از انجام سفر دوم دولت به استان، تامین و به حساب دستگاه‌های مجری واریز شده است.

صادقیان گفت: در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به یزد در روز یکشنبه هفته آتی، رییس جمهوری در جمع مردم استان در میدان تاریخی امیرچخماق سخنرانی و در افتتاح برخی از پروژه‌ها، شرکت و سایر طرح ها نیز با حضور مسئولان وزارتخانه‌ها به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها