موج

امام‌ جمعه مهریز:

امام جمعه مهریز گفت: در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای‌اسلامی هستیم، نظارت و ساماندهی برخی کانال‌های مجازی مساله مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی امام جمعه مهریز گفت: فضای مجازی را نمی‌توان محدود کرد بلکه باید نظارت و مدیریت شود و با فرهنگ‌سازی صحیح در مسیر اهداف و آرمان‌های انقلاب هدایت و با برنامه‌ریزی از آن استفاده کرد.

وی در کمیته رصد فضای مجازی شهرستان افزود: برای فرهنگ‌سازی استفاده درست از فضای مجازی باید نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی و توجیهی برای جوانان  و خانواده‌ها اقدام کرد.

وی ادامه داد: بسیاری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌هایی که به خاطر شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی وجود دارد به دلیل ناآگاهی افراد به این فضا و استفاده نادرست از آن است ،اگر فرهنگ‌سازی درست شود می‌توان از برخی مشکلات پیشگیری کرد.

رئیس شورای فرهنگ‌عمومی مهریز تاکید کرد: آسیب‌های این فضا قابل جبران نیست باید توسط آموزش و پرورش و سایر نهادها و دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی موضوع آموزش جدی گرفته شود.

محی‌الدینی با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای‌اسلامی هستیم تصریح کرد: نظارت و ساماندهی برخی کانال‌های منطقه مساله مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها