شهردار میبد؛

شهردار میبد گفت: خیابان های میبد تعریض می شوند و مردم باید دراین زمینه همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا نقوی شهردار میبد نیز گفت: در راستای ولایتمداری و شهیدپروری مردم شهر میبد، نسبت به گلنگ زنی از سه المان جدید برای میادین امام حسین(ع) فیروزآباد، میدان بعثت شهیدیه و میدان فاطمیه ده‌آباد اقدام کرده ایم.

وی با اشاره به اهمیت مسائل ترافیکی شهرستان بیان داشت: برای آغاز فاز یک پروژه های عمرانی و زیباسازی شهر میبد، ایجاد ۲۰ سرعت‌کاه و پیاده‌راه را داشته ایم که اکثر آنها در مقابل مدارس و جهت حفظ سلامت دانش آموزان درست می شوند.

نقوی تاکید کرد: جهت کم کردن بار ترافیکی اطرف میادین نیز نسبت به ساخت سرعت‌کاه اقدام کرده ایم و طرح ایجاد میدان سه راه هفت تیر نیز به زودی به اجرا در خواهد آمد.

وی با اشاره به بودجه سه میلیارد و ششصد میلیون ریالی برای المان های جدید میبد، ادامه داد: از دیگر پروژه های مورد نظر، تعریض خیابان آیت الله خامنه ای در شاه جهان آباد و آسفالت و رفوژ میانی این خیابان می باشد که برای آزادسازی‎های آن نیز بالغ بر ۱۳ میلیارد ریاد هزینه شده است.

شهردار میبد با اشاره به سختی آزادسازی برخی از پلاک های این خیابان، گفت: متاسفانه در برخی از موارد به خاطر حفظ جان مردم مجبوریم ورود قانونی و ارجاع به دادستانی را داشته باشیم و اگر مردم در این موارد کمک کنند، رفع مشکلات ترافیکی بهتر میسر خواهد شد.

علیرضا نقوی در انتها گفت: از تمامی ادارات و ارگان ها و همچنین مردم عزیز درخواست می کنم که روال قانونی کارها را جدی بگیرند و نسبت به حد و حدود قانون حساسیت بیشتری به خرج دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها