مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان گفت: به منظور خدمات رسانی سریعتر سه پایگاه اورژانس در اردکان احداث می شود.

به گزار خبرگزاری موج یزد، سید محمد پورهاشمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان با اشاره به‌ضرورت ایجاد اورژانس‌های پیش بیمارستانی گفت: این اورژانس‌ها یکی از مهم‌ترین قسمت‌های سیستم درمانی است.

وی با تبریک روز اورژانس، از صبر و بردباری خانواده‌های کارکنان اورژانس که در شرایط سخت همراه و پشتیبان روحی آن‌ها هستند تشکر و قدردانی کرد.

پور هاشمی گفت: در حال حاضر 8 پایگاه اورژانس شامل دو پایگاه شهری و 6 پایگاه امداد جاده‌ای در شهرستان اردکان وجود دارد که نیروهای آن علیرغم کمبود امکانات و مشکلات زیادی که دارند در گمنامی به خدمات‌رسانی مشغول هستند.

وی با اشاره به وسعت شهرستان اردکان و لزوم خدمات‌رسانی هرچه بهتر و سریع‌تر به مردم اظهار داشت: طبق مصوبه برنامه ششم توسعه، 3 پایگاه جدید اورژانس در مناطق نو گنبد حدفاصل عقدا به نائین، قلعه خرگوشی و حاجی‌آباد زرین احداث خواهد شد.

پورهاشمی در پایان گفت: با توجه به فاصله زیاد روستای حاجی‌آباد زرین تا مرکز شهرستان و سختی دسترسی به این منطقه و خدمات‌رسانی از طریق اورژانس زمینی، مقررشده است که پد بالگرد برای فعالیت اورژانس هوایی در این منطقه نیز احداث شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها