موج

محمدعلی طالبی؛

طرح توسعه اشتغال در روستاهای شهرستان های ابرکوه، خاتم و مهریز با حضور استاندار یزد و مدیران بانک مرکزی بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در جلسه شورای توسعه مدیریت و برنامه ریزی استان یزد با تقدیر از تهیه طرح توسعه اشتغال در روستاهای شهرستان های ابرکوه، خاتم و مهریز اظهار داشت: در تدوین این طرح می بایست نظرات فرمانداران جدید هم تهیه می شد با حال بعد از تصویب لازم است اصلاحاتی با نظرات این فرماندارن تهیه و اجرا شود.

وی افزود: برآیند و نتیجه جلسات امروز با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان استان یزد، مدیران بانک مرکزی و تولیدکنندگان برای توسعه استان یزد مثبت خواهد بود ولی برای ادامه روند امیدوارانه تولید نیازمند همدلی و مشارکت همه بخش ها هستیم.

استاندار یزد همچنین با تقدیر ویژه از اعضای مجمع نمایندگان و رئیس این مجموعه در برگزاری جلسات ویژه با مسئولان کشوری برای حل مشکلات استان تصریح کرد: دلسوزی نمایندگان استان در چند ماه اخیر بسیار قابل ستایش است و امیدواریم در ادامه ف مشکلات صنعتگران حل شود.

در ادامه این جلسه برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی شهرستانهای ابرکوه خاتم و مهریزی با ارائه طرحی در این خصوص توسط دانشگاه یزد، نحوه تخصیص و توزیع اعتبارات جرائم دانشگاهی و چهار طرح عمرانی و آموزشی و پژوهشی دستگاهها با اعتبار بالای ۲۰ میلیارد ریال بررسی شد.

در این نشست طرح ارائه شده دانشگاه یزد درباره اشتغال در روستاهای سه شهرستان یاد شده و نیز چهار طرح عمرانی آموزشی دستگاهها به توصیب اعضا رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها