موج

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: همکاری های 2جانبه بین اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد نقش موثری در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت از سوی تربیت بدنی سپاه الغدیر استان اقدامی ارزشمند است که فعالیت آن در شهرستان ها یک ضرورت است که نیاز به پیگیری دارد.

شریعتی در نشست هماهنگی با مدیران تربیت بدنی نواحی مقاومت بسیج استان یزد، افزود: مسئولان اداره های ورزش و جوانان، همکاری لازم برای صدور پروانه و حمایت از باشگاه های مقاومت را در10 شهرستان استان یزد خواهند داشت.

وی ادامه داد: نیروی مقاومت بسیج و سپاه الغدیر یزد، ظرفیت های خوبی در زیرساخت ها و نیروی انسانی برای فعالیت های مختلف ورزشی دارد که باید از آنها برای فرهنگ سازی و توسعه رشته های مختلف ورزشی استفاده کرد.

این مسوول اظهار کرد: همکاری های 2جانبه بین اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد نقش موثری در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی دارد و باید فعالیت های خوب انجام شده با قوت ادامه یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها