رییس قرآن و عترت آموزش و پرورش یزد؛

رییس قرآن و عترت آموزش و پرورش یزد گفت: از بانوان طلبه علاقه‌مند دعوت می‌شود در مقاطع مختلف تحصیلی با آموزش‌وپرورش استان یزد همکاری خود را آغاز نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سعید غفاریان رییس قرآن و عترت آموزش و پرورش یزد در نشست تعامل حوزه علمیه خواهران یزد و آموزش‌و پرورش استان یزد در ترویج فرهنگ نماز دانش‌آموزی اظهار کرد: از طریق کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش‌وپرورش فراخوانی برای ترویج فرهنگ نماز دانش‌آموزی اعلام شد که 70 بانوی طلبه از این فراخوان استقبال کردند.

وی تصریح کرد: در هر مدرسه‌ای که مربی پرورشی فعالی حضور دارد برنامه نماز هم پررنگ‌تر برگزار می‌شود ولی هنوز در زمینهٔ امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با کمبودهایی مواجهیم.

غفاریان برخی دیگر از نیازمندی‌های نرم‌افزاری حوزه نماز را تدوین و تهیه محتواهای آموزشی برای مدارس، حضور گروه‌های هنری فعال مثل نمایش، معرفی کتاب، پخش آواهای نماز و اذان زیبا و...برشمرد و ادامه داد: بیش از 200 هزار نفر در مدارس و مقاطع تحصیلی دبستان تا دبیرستان منتظر محتوای زیبا، جذاب و هنرمندانه درزمینهٔ نماز هستند.

وی ابراز کرد: با توجه به وسعت برنامه‌های ما به‌تنهایی امکان اجرا نداریم درحالی‌که وظیفه خود می‌دانیم قدم برداریم و از بانوان طلبه علاقه‌مند دعوت می‌شود در مقاطع مختلف تحصیلی با آموزش‌وپرورش استان همکاری خود را آغاز نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها