استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: در مرکز یزد با کمبود فضای سبز و فضای تفریحی مواجه هستیم در عین حال احداث بزرگترین پارک طبیعی کشور در حاشیه شهر یزد اتفاق خوبی است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در مراسم کلنگ‌زنی پروژه پارک هزار و ۲۰۰ هکتاری در منطقه کاریزلند در کمربندی یزد تفت اظهار داشت: روزی که به عنوان استاندار یزد منصوب شدم، معتقد بودم در بدترین شرایط استان یزد، مسئولیت استانداری را عهده دار شده ام اما این روزها اتفاقات خوبی برای یزد در حال رخ دادن است.

وی عنوان کرد: برای این روزها که در عین سختی، اتفاقات خوبی برای یزد رقم خورده، شاکر خداوند متعال هستیم و یکی از این اتفاقات خوب، احداث بزرگترین پارک طبیعی کشور در استان یزد است.

استاندار یزد یادآور شد: حضور گردشگران داخلی و خارجی در مرکز استان یزد نیز وجود یک مرکز تفریحی بزرگ را ضروری کرده است.

کمبود فضای تفریحی در مرکز یزد

طالبی با بیان اینکه در یزد با کمبود فضای سبز و فضای تفریحی مواجه هستیم، بیان کرد: این کمبود به ویژه در مرکز استان یزد که با تمرکز بیشتر جمعیت مواجه است، جدی‌تر و ملموس‌تر است.

طالبی با تاکید بر ضرورت توجه جدی به مقوله نشاط اجتماعی تاکید کرد: نشاط اجتماعی یکی از نیازهای مردم و البته یکی از مطالبات آنها است که باید به شکل جدی‌تری مورد توجه باشد.

وی اظهار امیدواری کرد: احداث چنین مجموعه‌ای در نزدیکی مرکز استان و در جوار دو شهرستان دیگر تفت و اشکذر، بتواند نیازهای مردم را تامین کند.

طالبی با اشاره به اینکه این پروژه یک پروژه مشارکتی میان شهرداری یزد و موسسه کوثر است، افزود: موسسه کوثر مسئولیت اجتماعی خود را به خوبی ایفا کرده و به زودی کاریزلند به نگین سبز یزد تبدیل خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها