معاون توسعه ورزش استان یزد خبر داد:

معاون توسعه ورزش استان یزد گفت: دو استقامت جاده ولایت برای دهمین دوره در استان یزد برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری موج یزد، احمد هاشمی معاون توسعه ورزش استان یزد در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه استان یزد گفت: امسال با تلاش هایی که انجام شد تیم شهید قندی احیا شده است و در لیگ دسته دوم حضور پیدا خواهد کرد.

معاون توسعه ورزش استان یزد خاطرنشان کرد: دو استقامت جاده ولایت برای دهمین دوره در استان یزد برگزار می شود که از مسیری که حضرت امام رضا(ع) وارد ایران شده اند تا مشهد مقدس، طی یک حرکت فرهنگی سفر می کنند.

وی افزود: این حرکت از شلمچه شروع شده و در استان های مختلف فارس گذر کرده و وارد استان یزد می شوند و در ابرکوه حضور پیدا می کنند و طی مسیر آنها ابرکوه، تفت، یزد، بافق، بهاباد، خرانق است که توسط مسئولان نیز بدرقه می شوند و در روز ولادت امام رضا(ع) در مشهد مقدس حضور پیدا می کنند.

هاشمی ادامه داد: بیشترین مسیری که طی می شود در استان یزد است و نیمی از مسیر در این استان طی می شود که برنامه های متعددی برای آنها تدارک دیده شده است و به برکت این دوستان در سال گذشته دو زندانی آزاد شدند.

وی گفت: امسال نیز برنامه های فرهنگی مختلفی داریم که همچون سال گذشته دیدار از کودکان سرطانی، حضور در بقاع متبرکه، اقامه نماز و احترام به مقام سومین شهید محراب از جمله این برنامه ها است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها