موج

مدیر عامل بانک صنعت و معدن عنوان کرد؛

مدیر عامل بانک صنعت و معدن هدف از سفر خود به یزد را با توجه به افزایش سه تا پنج برابری قیمت مواد اولیه، کمک به احیای واحدهای راکد و تعطیل تولیدی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین مهری مدیر عامل بانک صنعت و معدن به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، معاونان و مدیران این بانک از واحدهای تولیدی کاشی کوثر کویر، کاشی سیمین، کاشی آبنوس و یک واحد سیمان بازدید کرد.

وی همچنین با سفر به مهریز در شرکت آهن اسفنجی ایساتیس و فاضلاب این شهرستان حضور یافت و از نزدیک با فعالیت‌های این دو مجموعه آشنا شد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه در شهر یزد در جمع کارکنان شعبه این بانک در شهرک صنعتی حضور یافت و در همین شهرک از سه واحد تولید کاغذ کسری، مارینا پلاستیک و قیام نخ بازدید کرد و در جریان وضعیت اشتغال و فعالیت‌های مالی این شرکت‌ها قرار گرفت.

مهری در جریان بازدید از این واحدها گفت: این بانک امسال ۱۶۰ هزار میلیارد ریال به ۲ هزار و ۹۰۰ واحد تولیدی تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت پرداخت می‌کند.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از واحدهای تولیدی در راستای رونق تولید افزود: این رقم پارسال ۱۲۰ هزار میلیارد ریال برای ۲ هزار و ۷۰۰ واحد بود.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به افزایش سه تا پنج برابری قیمت مواد اولیه اضافه کرد: هدف از این سفر، کمک به احیای واحدهای راکد و تعطیل و کمک به واحدهای تولیدی است.

به گفته مهری، میزان تسهیلات پرداختی این بانک در سه ماهه اول سال ۹۸ مبلغ ۲۳ هزار و ۵۶۱ میلیون ریال بوده که از این میزان سه هزار و ۶۳۸ میلیون ریال به صورت سرمایه ثابت و ۱۹ هزار و ۹۲۳ میلیون ریال آن سرمایه در گردش است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها