معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز گفت: حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه های عمومی و تشکیل فعالیت های گروهی در کتابخانه ها بسیار ارزشمند است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد جواد برزگر منشادی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز گفت: انجام فعالیت های فرهنگی با همکاری مراکز آموزشی، تبلیغی و تشکل ها برای گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین مردم و جوانان این شهرستان ضروری است.

 وی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی مهریز افزود: فعالیت های مختلف فرهنگی از قبیل نشست های کتابخوان، نمایش نامه خوانی، قصه گویی و… در ترغیب و تشویق مردم شهرستان در مراجعه به کتابخانه موثر و مفید است و بر تداوم این برنامه ها و تبلیغات آن در سطح شهرستان تاکید کرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام دهه کرامت (۱۳ الی ۲۳ تیر) ادامه داد: ارائه برنامه های فرهنگی از سوی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این دهه حائز اهمیت است و بر ضرورت همکاری سایر ادارات و دستگاه های فرهنگی با اداره کتابخانه های عمومی مهریز در برگزاری فعالیت های فرهنگی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت تاکید کرد.

وی، در ادامه به تمدید پنج ساله ملک اوقافی کتابخانه عمومی بقیه الله اشاره کرد و گفت: با همکاری اداره اوقاف و اداره کتابخانه های عمومی مشکل حق تملک اعیانی این کتابخانه برطرف و این فضای دلنشین و آرام برای استفاده کتابخوانان به قوت خود باقی بماند.

این مسئول از اجرای نمایش نامه خوانی اعضاء کتابخانه عمومی شهید مطهری که در حاشیه این جلسه انجمن برگزار شد تقدیر و بیان کرد: حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه های عمومی و تشکیل فعالیت های گروهی در کتابخانه ها بسیار ارزشمند است.