موج

رییس دانشکده علوم قرآنی میبد؛

رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد گفت: تنها دانشکده علوم قرآنی میبد از بین ۱۶ دانشکده علوم قرآنی در سطح کشور پذیرش دانشجو در رشته علوم قرآن و حدیث دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مجتبی محمدی مزرعه شاهی رییس دانشکده علوم قرآنی میبد در نشست خبری که در محل این دانشکده برگزار شد، افزود: با هدف پذیرش دانشجویان بومی و نیز معرفی دانشکده علوم قرآنی میبد در سطح کشور مقرر شده امسال ۶۰ دانشجوی دختر و ۶۰ دانشجوی پسر با توجه به سوابق تحصیلی در دوره های شبانه و روزانه پذیرش شوند.

وی افزود: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشکده علوم قرآنی میبد می توانند به سایت سنجش یا سایت دانشکده علوم قرآنی میبد مراجعه کنند.

رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد همچنین اظهار داشت: این دانشکده در سال ۷۳ تاسیس شده و تا سال ۹۱ تنها در مقطع کارشناسی در رشته علوم قرآن و حدیث پذیرش دانشجو پذیرفته و از سال ۹۱ تا به حال نیز در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم قرآن مجید، علوم قرآن و حدیث، رشته تفسیر و علوم قرآن پذیرش دانشجو دارد.

محمدی مزرعه شاهی دانشکده علوم قرآنی میبد واقع در بفروئیه این شهرستان را تنها دانشکده ای عنوان کرد: از بین ۱۶ دانشکده علوم قرآنی در سطح کشور پذیرش دانشجو در رشته علوم قرآن و حدیث دارد.

وی در ادامه گفت: این دانشکده تا به حال یک هزار و ۷۰ نفر فارغ التحصیل داشته که از این تعداد ۶۹۰ نفر به استخدام مشاغل دولتی درآمده اند و هم اکنون نیز ۲۹۴ دانشجو در دانشکده به تحصیل مشغول هستند که از این تعداد ۲۰۲ نفر در مقطع کارشناسی و ۹۲ نفر نیز در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها