مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد؛

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: یکی از دشمنی‌های دنیای استکبار را دور نگه‌داشتن ایران از پیشرفت علم است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام حسین زارع زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از مصادیق عمل به سیره اهل‌بیت و دستورات قرآنی را حفظ اقتدار اسلام در برابر دشمنان عنوان کرد و گفت: وقتی نخست‌وزیر ژاپن باهدف ارسال پیغام رییس جمهور آمریکا با رهبر انقلاب دیدار کرد؛ رهبر ما در پاسخ به او گفتند که ما ترامپ را شایسته تبادل پیام نمی‌دادیم.

زارع زاده برخورد مقتدرانه رهبر انقلاب از دیدگاه تحلیلگران غربی را شگفت‌انگیز خواند و گفت: تحلیلگران غربی تصور چنین برخورد مقتدرانه‌ای از ایران را در برابر یک ابرقدرت نداشتند.

 وی یکی از دشمنی‌های دنیای استکبار را دور نگه‌داشتن ایران از پیشرفت علم دانست و افزود: درحالی‌که یکی از آثار پیشرفت علم برتری و قدرت است اکنون همه هجمه‌ای که امروز به این مملکت وارد می‌شود به خاطر دورنگه داشتن ما از پیشرفت علم است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد ادامه داد: دشمنان می‌خواهند از همه ابزارهای خود برای دور نگه‌داشتن ما از مسیر علم استفاده کنند.

زارع زاده حدیثی از امام علی (ع) را یادآور شد و افزود: امیرالمؤمنین مردم را سه دسته معرفی می‌کنند که دودسته اول یا عالم ربانی و یا در مسیر علم هستند و دسته سوم اگر جزء این دو سته نباشند همچون حشرات ریزی با هر باد به این‌طرف و آن‌طرف پرت می‌شوند که درواقع بی‌اعتباری این دسته را توصیف می‌نماید.

وی تأسیس مدرسه علمیه معصومیه یزد را در جوار امامزاده سید جعفر محمد (ع) یکی از راه‌های توسعه علم و دانش در قشر زنان جامعه دانست و گفت: در هر جامعه‌ای که زنان متدین شدند و در مسیر صلاح و درستی حرکت کردند جامعه هم در مسیر صلاح قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها