امام جمعه بهاباد گفت: سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ نفر از یاران مخلص امام به حق عاشورای انقلاب نام گرفت و با ۷۲ شهیدش سیدالشهدای انقلاب اسلامی شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد گفت: شهید مظلوم آیت الله بهشتی، از جمله انسان‌هایی بود که در زمان خود و بعد از آن شاخص جبهه حق بود و نشان برجسته انقلابی گری و روحیه جهادی داشت، همان که امام راحل در باره‌اش فرمودند: بهشتی یک ملت بود برای ملت ما!!

وی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته افزود: هفتم تیرماه، سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ نفر از یاران مخلص امام و انقلاب است، واقعه‌ای که به حق عاشورای انقلاب نام گرفت، با ۷۲ شهیدش و شهید شاخص آنکه سیدالشهدای انقلاب اسلامی شد.

امام جمعه بهاباد عنوان کرد: قوه قضائیه مطلوب، نهادی است که ۲ خاصیت داشته باشد؛ باید امنیت را از مفسد بگیرد؛ تا مفسدان و خائنان احساس امنیت نکنند و در مقابل، مؤمنان و متدینان و عامه مردم ما به خاطر اعتماد به قوه قضائیه احساس امنیت و آرامش کنند و این اعتماد بزرگترین سرمایه نظام ماست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهاباد با اشاره به اینکه رئیس قوه قضائیه با قوانین آشناست تاکید کرد: ایشان همه مسئولان و مدیران بی خاصیت را می‌شناسد و باید با مفسدان اقتصادی و اخلال گران به شدت برخورد کرد.