امام جمعه ابرکوه؛

امام جمعه ابرکوه گفت: آمریکا بزرگترین دشمن و ناقض حقوق بشر است تنها در نیمه دوم قرن بیستم حدود ۱۰۰ کودتای نظامی در کشورهای مختلف به راه انداخته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله سید محمد بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام خمینی (ره) در هفتم تیر ماه ۱۳۶۰ در انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در تهران گفت: آن شهید بزرگوار الگوی تمام عیار انسانیت و فردی وارسته بود و نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشت.

حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ابرکوه افزود: شهید بهشتی دارای خلوص و خدمتگزاری عاشق برای انقلاب بود.

وی اظهار کرد: این هفته به نام هفته افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شد و از منظر دولتمردان آمریکایی دفاع از حقوق بشر یعنی دفاع از حقوق ظالم چرا که آنها خود بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند.

امام جمعه ابرکوه ادامه داد: اغلب قربانیان قتل و اسلحه در آمریکا سیاه پوست هستند، گویا بشر نیستند و به جرم سیاه بودن کشته می‌شوند.

وی ادامه داد: مردم بیدار شدند و می‌بینند که آمریکا بزرگترین دشمن و ناقض حقوق بشر است و تنها در نیمه دوم قرن بیستم حدود ۱۰۰ کودتای نظامی در کشورهای مختلف به راه انداخته یا حمایت کرده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه خاطر نشان کرد: آمریکا ۶۰ سال نسل کشی در فلسطین به راه انداخته است و حالا فریبکارانه معامله پول در برابر زمین و معامله قرن را مطرح می‌کند.

وی بیان کرد: حکام خودفروخته و سرسپرده عرب هم در منامه نشست حمایتی از این طرح تشکیل می‌دهند! امروز آمریکای شرور که بزرگترین حامی تروریسم دولتی اسرائیل است، ایران را حامی تروریسم می‌خواند در حالی که در دید ملت‌های حق‌طلب دنیا، منفورترین و خبیث‌ترین دولت‌های جهان، دولت ترامپ دیوانه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها