مدیر حوزه های علمیه استان یزد گفت: یکی از دغدغه های حوزه علمیه بحث فرهنگی و امنیت اخلاقی در جامعه است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام والمسلمین محمد شمسمدیر حوزه های علمیه استان یزد در دیدار با فرمانده انتظامی استان یزد ضمن قدردانی از زحمات گسترده پلیس در برقراری امنیت در سطح جامعه خاطرنشان کرد: روحانیون و طلاب حوزه علمیه دارای ظرفیت بسیار خوبی برای همکاری با پلیس هستند.

وی همکاری همه دستگاه ها با پلیس را برای رسیدن به امنیت پایدار بسیار مهم برشمرد و گفت: برقراری امنیت فقط در دستگیری نیست؛ بلکه ما معتقدیم با پیشگیری و انجام کارهای فرهنگی در جامعه به نتایج مطلوب تری دست خواهیم یافت.

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه های حوزه علمه نیز بحث فرهنگی و امنیت اخلاقی در جامعه است و روحانیون و طلبه های حوزه علمیه آمادگی کامل را برای همکاری با طرح های فرهنگی و جهادی پلیس دارند.

حجت الاسلام و المسلمین شمس، خاطرنشان کرد: نگاه حوزه علمیه و ناجا به مسائل فرهنگی و ناهنجاری های موجود در جامعه نگاهی مشترک است و باید با همفکری بتوانیم در خصوص مسائل فرهنگی جامعه تاثیرگذار باشیم.

مدیر حوزه های علمیه استان یزد با بیان اینکه باید با آموزش و فرهنگ سازی در مسائل مختلف فرهنگی جامعه ورود پیدا کنیم، افزود: نیروهای جهادی حوزه، آمادگی همکاری با پلیس یزد در راستای اجرایی کردن طرح فرهنگی جهادی طوبی را دارند.