مدیر کل آموزش و پرورش یزد گفت: هدف از رویکرد برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در مدرسه، تقویت تعامل و پیوند بیشتر خیرین با دانش آموزان و معلمان در مدارس ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  عباسعلی دانافر مدیرکل آموزش و پرورش یزد افزود: بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز با شعار  افزایش ایمنی مدارس با مشارکت خیرین مدرسه ساز  در مدارس خیری استان برگزار می شود.
وی برگزاری جشنواره را رویدادی فرهنگی و اجتماعی مهم در استان یزد یاد کرد و اظهار داشت: برگزاری این جشنواره همزمان در 450 مدرسه خیری و با حضور افراد نیک اندیش پیش بینی شد.
وی ادامه داد: جشنواره هر سال به منظور تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه ساز و جذب مشارکت های مردمی جدید و با همکاری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، این اداره کل و مجمع خیرین مدرسه ساز برگزار می شود.
دانافر تصریح کرد: هدف از رویکرد برگزاری جشنواره در مدرسه، تقویت تعامل و پیوند بیشتر خیرین با دانش آموزان و معلمان در مدارس ساخته شده است.
به گفته مدیرکل آموزش و پرورش یزد در سال 97، 400 میلیارد ریال توسط خیرین در اجرای 29 پروژه برای ساخت و ساز فضاهای آموزشی و پرورشی جذب شد و در حال حاضر 90 پروژه خیری در دست اجراست.