استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان یک سند مهم بالادستی در اختیار ماست و باید بیش از گذشته با بهره گیری از آن برای موفقیت نظام و انقلاب و طرح ها و برنامه ها استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در نشست گفت و گوی دولت و جوانان که به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان برگزار شد افزود: جوانان دارای ظرفیت های بسیار خوبی در بخش های مختلف هستند.

وی ادامه داد: بهره گیری توان نسل جوان برای توسعه استان یزد بر حسب ضرورت در مسائل مختلف اساس کار و هدف بزرگی است که باید بیش از گذشته برای اجرایی شدن آن تلاش کرد.

استاندار یزد به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و آن را یک فرصت و زمینه خوبی برای توجه خاص به نسل جوان و استفاده از دیدگاه و دانش و علاقه آنها در برنامه های مختلف تاکید کرد.

طالبی افزود: این بیانیه به عنوان یک سند مهم بالادستی در اختیار ماست و باید بیش از گذشته با بهره گیری از آن برای موفقیت نظام و انقلاب و طرح ها و برنامه ها استفاده شود.

استاندار یزد تصریح کرد: واگذاری امور به جوانان بر حسب نیاز و تقویت و حمایت از تشکل های مردم نهاد باید در اولویت دستگاه های اجرایی و مدیران قرار گیرد.

طالبی در ادامه به وجود مشکلات اقتصادی اشاره کرد و یادآورشد: برای بررسی وضعیت موجود قطعا باید عوامل مختلفی را مدنظر قرار داد چون تحریم ها، سوء مدیریت و برخی تصمیم های خارج از دولت که همه در مسائل موثر است.

استاندار یزد گفت: نقدهایی که به دولت وارد می شود احتیاج به بررسی و در نظر گرفتن تمام مسائل و تنگناها دارد و باید برای اظهار دقیق و منطقی تمام جوانب را مدنظر قرار داد.

طالبی به اهمیت مطالبات سیاسی توسط گروه ها، احزاب، تشکل ها و فعالان مختلف فرهنگی، دانشگاهی و اجتماعی به عنوان یک موضوع ارزشمند یاد کرد و بیان داشت: مطالبات برحق است ولی باید همواره منافع و مصالح کشور را مدنظر داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها