موج

محمدرضا صباغیان؛

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: اهمیت رسیدگی به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم توسط مسئولان باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا صباغیان نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی در کارگروه توسعه مهریز افزود: از مطالبات مهم مردم منطقه جابجایی این پاسگاه است که امیدواریم هرچه زودتر محقق شود.
وی اشاره ای به محل جدید ساخت پاسگاه نکرد و ادامه داد: با جابجایی این پاسگاه از منطقه رضایت مردم و مسئولان که سال های متمادی است پیگیر آن است جلب می شود.
نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی همچنین به اهمیت رسیدگی به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم توسط مسئولان اشاره کرد.
صباغیان تصریح کرد: هیچ خدمتی در جمهوری اسلامی بالاتر از خدمت و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم نیست و باید همه مدیران بیش از گذشته در این زمینه اقدام کنند.
همچنین فرماندار مهریز به نامگذاری امسال به عنوان سال رونق تولید اشاره کرد و از مردم و مسئولان خواست برای تحقق این امر مهم دولت را یاری دهند.
رضا زارع زاده مهریزی افزود: اهمیت تولید در آن است که موجب اشتغال و توسعه شهر می شود و باید بخش خصوصی بیش از گذشته در برنامه ها مشارکت کند.
بخشدار مرکزی مهریز هم به اهمیت برنامه ریزی و همکاری بین بخشی در تحقق اهداف نظام و دولت در این شهرستان به عنوان یک امر مهم تاکید کرد.
مهدی دهقانی زاده افزود: رسیدگی به مسائل مردم در بخش مرکزی و پیگیری فعالیت های عمرانی و فرهنگی با همت و همکاری دهیاران انجام می شود.
پاسگاه شهید مدنی در کیلومتر پنج جاده اصلی مهریز به کرمان قرار دارد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها