فرماندار بهاباد گفت: پاسداران بارها در عمل نشان دادند که حافظ انقلاب هستند و چنان درس عبرتی به دشمنان داده اند که تا ابد در حافظه تاریخ ماندگار شد و امنیت و آرامش کشور را تضمین کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد مهدی خانی زاده بهابادی فرماندار بهاباد به مناسبت میلاد امام حسین (ع) در مراسم تجلیل از پاسداران بهاباد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امتداد حرکت تاریخی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است.

وی با حضور در ناحیه مقاومت بسیج بهاباد از پاسداران این ناحیه که در برقراری نظم، امنیت و فعالیت در عرصه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی زحمات زیادی می کشند با اهدای لوح سپاس و شاخه گل از آنان تجلیل کرد.

وی تصریح کرد: پاسداران بارها در عمل نشان دادند که حافظ انقلاب هستند و چنان درس عبرتی به دشمنان داده اند که تا ابد در حافظه تاریخ ماندگار شد و امنیت و آرامش کشور را تضمین کردند.

وی گفت : امروز سپاه پاسداران مجموعه ای از وظایف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را بر عهده دارد که در مسیر خدمت به نظام اسلامی انجام می دهند.

خانی زاده خاطر نشان کرد: سپاه و بسیج همواره در عرصه های مختلف جهادی عمل کردند و امروز نیز شجره طیبه بسیج در کشور های اسلامی دیده می‌شود.