معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از آغاز طرح سلامت نوروزی در یزد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوپزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به آغاز طرح سلامت نوروزی اظهارداشت: با توجه به نزدیکی به ایام  تعطیلات نوروزی، تمامی مراکز درمانی و بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی یزد و مراکز خصوصی  با رویکرد ارائه خدمات به موقع، با کیفیت و ایمن و افزایش رضایتمندی شهروندان و مسافران در سال جدید، آماده و تجهیز شده اند.

وی افزود: برنامه ریزی های لازم  قبل از آغاز تعطیلات نوروزی جهت اطمینان از آمادگی و فعال بودن مراکز، حضور نیروهای تخصصی و کادر درمانی، ارائه خدمات تشخیصی آزمایشگاهی، تصویربرداری، دندانپزشکی و... انجام شده است.

معاون درمان دانشگاه با اشاره به انجام بازدیدهای مستمر و همه روزه  از مراکز درمانی در طول ایام نوروز توسط اعضای ستاد طرح سلامت نوروزی این معاونت بیان کرد: تمامی ایام تعطیل با حضور تیم‌های مدیریتی بیمارستان‌ها پوشش داده خواهد شد و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور متخصصین مقیم و دسترسی سریع به متخصصین آنکال انجام گرفته است.

نوری شادکام در پایان از شهروندان و مسافران نوروزی درخواست کرد در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات، جهت پیگیری و رسیدگی های لازم موارد را به سامانه پیامکی 100001690 ارسال کنند.