موج
کدخبر : ۲۷۰۳۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270336

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان؛

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان گفت: در شهرستان اردکان گاهی کودکان کار به چشم می‌خورند و مردم را متأثر می کنند، لازم است شهرداری، کمیته امداد امام خمینی (ره)‌، مرکز اورژانس اجتماعی در این زمینهٔ ساماندهی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، رقیه کرمانیان معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان در نشست ساماندهی امور متکدیان و کودکان کار خیابانی با بیان اینکه در دین اسلام در خصوص احسان و نیکوکاری تاکید زیاد شد، افزود: مردم این شهرستان نیز بسیار متدین، دین‌دار و مهربان هستند و به نیازمندان کمک می کنند.

وی اضافه کرد: شاید یکی از دلایلی که مهاجران و برخی متکدیان به شهرستان مهاجرت کنند رئوف بودن مردم است.

معاون فرمانداری اردکان با بیان اینکه باید آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی بهتری صورت گیرد که سوءاستفاده از این اخلاق نیکوی مردم ترویج نشود، تصریح کرد: بسیاری از مهاجران مشکل مالی دارند و حتی برای کار و اشتغال نیامدند و تنها دلیل مهاجرتشان رفعت و مهربانی مردم است و روی کمک مالی آنها حساب باز کردند متأسفانه مورد سوءاستفاده قرارگرفته و گاهی چهره شهر را نازیبا و احساسات مردم را جریحه‌دار می کنند.

کرمانیان اظهار داشت: در شهرستان اردکان گاهی کودکان کار به چشم می‌خورند و مردم را متأثر می کنند، لازم است شهرداری، کمیته امداد امام خمینی (ره)‌، مرکز اورژانس اجتماعی در زمینهٔ ساماندهی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها