سرپرست فرمانداری اردکان گفت: بیمارستان ضیایی قطعا با مشکلات مالی و کمبود پرسنل روبرو است که با مدیریت خوب و برنامه ریزی تا حدودی درصدد حل مشکلات است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا جدیدی سرپرست فرمانداری اردکان نیز دراین آیین فعالیت درحوزه بهداشت و درمان را بسیار مهم، خطیر و دارای ظرافت های خاص درنظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود:‌ سالی که پشت سر گذاشتیم سخت ترین سال نظام جمهوری اسلامی بود که در این چهل سال سپری شد و به حمدالله به خوبی هم به پایان رسید.

جدیدی اظهار داشت:‌ شما مسئولان، پرسنل و کارکنان خدوم بهداشت و درمان و بیمارستان ضیایی اردکان، در به دوش کشیدن بخشی از سختی ها سهیم بوده اید.

وی گفت: بیمارستان ضیایی قطعا با مشکلات مالی و کمبود پرسنل روبرو است که با مدیریت خوب و برنامه ریزی تا حدودی درصدد حل مشکلات است و مدیر و کارکنان سعی دارند بهترین عملکرد را داشته باشند.

جدیدی با اشاره به رشد جمعیت شهر اردکان گفت: حوزه درمان بیش از همه حوزه‌ها درگیر این موضوع بوده و با کمبودهایی مواجه شده که امیدواریم بتوانیم در جهت رفع این مشکلات و کمبودها قدم‌های خاصی برداریم.

در این مراسم، ضمن معرفی دکتر محمدحسن صدرالدینی به ‌عنوان سرپرست بیمارستان ضیایی اردکان از خدمات و تلاش‌های دکتر محمد سلطان محمدی سرپرست سابق تجلیل شد.