موج
کدخبر : ۲۶۹۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269992

شهردار میبد گفت:باید در کمپ های ورودی راهنماها حضور داشته باشند تا گردشگران را برای بازدید از نقاط دیدنی راهنمایی کنند و فقط در مجموعه های تاریخی منتظر گردشگر ننشینیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا نقوی شهردار میبد در نشست خبری که با حضور اعضای شورای شهر برگزار شد با تشکر از زحمات شهرداران پیشین افزود: نماهنگ سه تا چهار دقیقه ای برای معرفی شهر میبد تهیه شده است چون باید گردشگران از همان آغاز به سفر با شناختی که از میبد دارند این شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.

وی اضافه کرد: سه نقطه شهر در ورودی ها با فضا سازی هایی به عنوان کمپ استقبال فعال شده که با همکاری اداره ها و نهاد هایی دیگر برنامه هایی برای استقبال از مسافران اجرا می شود.

شهردار میبد تصریح کرد: به جای اینکه فقط در مجموعه های تاریخی شهر منتظر گردشگران باشیم باید در کمپ های ورودی راهنماها حضور داشته باشند تا گردشگران را برای بازدید از نقاط دیدنی راهنمایی کنند.

وی افزود: 22 مدرسه برای اسکان مسافران با استانداردهای مطلوبی که دارند و از بهترین اقامتگاه های استان در حوزه آموزش و پرورش هستند آماده شده است، همچنین پیشنهاد شده تورهای نصف روز تا یک روزه فراهم شود تا با گذاشتن اتوبوس ها و مینی بوس هایی توسط شهرداری در اختیار آنها از تراکم ترافیک شهر کاسته شود و اوقات گردشگران هم به خوبی برنامه ریزی شود.

نقوی در ادامه به انجام فعالیت هایی توسط شهرداری میبد در راستای اهداف ستاد نوروزی که با 10 کمیته تشکیل شده است و شهرداری در این ستاد متولی امور شهری هستند اشاره کرد و گفت : لکه گیری آسفالت ها ، نظافت معابر ، رفع سد معبرها، رنگ آمیزی جداول، گلکاری و... از فعالیت هایی است که در حال انجام است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها