موج
کدخبر : ۲۶۹۸۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269896

استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: اولویت کار مدیران استان یزد ایجاد اشتغال جدید و حفظ فرصت‌های شغلی موجود است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  محمدعلی طالبی استاندار یزد روز جمعه در شورای اداری شهرستان ابرکوه که با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد و جمعی از مدیران استان و شهرستان برگزار شد، افزود: سالی که پشت سر گذاشتیم با سختی‌هایی به‌ویژه در بعد اقتصادی همراه بود و با خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های جدید علیه نظام و شرایطی که می‌توانست زمینه کاهش مشکلات را فراهم کند، سختی‌هایی به مردم تحمیل کرد. 
وی اظهار داشت: باید به فکر پیش بینی شرایطی باشیم تا با کمترین مشکلات خدمت صادقانه و مناسب به مردم ارائه شود و آنچه در سال جدید ضرورت دارد فراهم کردن زمینه برای مشارکت مردم در حوزه‌های مختلف است. 
طالبی ادامه داد: در شرایطی که دولت با مشکلات مختلفی روبروست و قانون بودجه سال 98هم نشان می‌دهد که خیلی نمی‌توان به سرمایه‌گذاری دولت چشم داشته باشیم، لذا باید تمرکز خود را به مشارکت مردم و بخش خصوصی قرار دهیم. 
استاندار یزد بابیان اینکه اولویت کار مدیران استان ایجاد اشتغال جدید و حفظ فرصت‌های شغلی موجود است، تصریح کرد: حفظ اشتغال موجود در اولویت اساسی قرار دارد و در کنار آن افزایش اشتغال با استفاده از ظرفیت‌های مختلفی که در استان دیده می‌شود، مدنظر است. 
وی ادامه داد: اگر شرایط لازم را فراهم کنیم، این ظرفیت‌ها به‌درستی مورداستفاده قرار گیرد، قطعاً بخش زیادی از مشکلات در حوزه بیکاری رفع خواهد شد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها