رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه در دیدار با دانش آموزان، گفت: اگر مردم کشور روحیه مطالبه گری بالایی داشتند و حقوق خود را از مسؤولین مطالبه می‌کردند، قطعاً کشور وضعیت مناسب‌تری داشت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، صبح امروز رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه و اعضای شورای شهر میزبان دانش آموزان دوره متوسطه اول آموزشگاه غیردولتی امیرکبیر بودند که برای آشنایی دانش آموزان با نحوه عملکرد و وظایف شورا، به این نهاد مراجعه کردند.

در این دیدار اعضای شورای شهر ضمن استقبال از حضور دانش آموزان خواستار همفکری و همراهی این قشر با شورای شهر شدند تا بتوانند ضمن تقویت روحیه مطالبه گری در میان دانش آموزان، در کنار تحصیل آنان را با مسائل و مشکلات روز جامعه و به‌ویژه شهر ابرکوه آشنا کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه با بیان اینکه وظایف شورا بر طبق قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی در قالب یک کتاب مشخص شده است، افزود: مهم‌ترین وظیفه شورا نظارت بر عملکرد کلیه دستگاه‌های اجرایی است.

محمدجواد معماریان ضمن تأکید بر ضرورت داشتن روحیه مطالبه گری توسط دانش آموزان، تصریح کرد: اگر مردم کشور ما روحیه مطالبه گری بالایی داشتند و حقوق خود را از مسؤولین مطالبه می‌کردند، قطعاً مملکتی که برای حفظ آن خون‌های بسیاری ریخته شده است، وضعیت مناسب‌تری داشت.