فرمانده انتظامی استان یزد گفت: پلیس برای رفع دغدغه ها همواره در کنار مردم است بنابراین حضور نیروی انتظامی در سطح شهر برای احساس امنیت و آرامش شهروندان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد در دیدار با امام جمعه اشکذر و دیگر مسئولان شهرستان اشکذر با بیان اینکه مردم از عملکرد پلیس رضایت دارند خاطرنشان کرد: پلیس برای رفع دغدغه ها همواره در کنار مردم است.

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به تلاش دشمنان برای متزلزل کردن ارزش ها، اعتقادات ومبانی فرهنگی به ویژه در قشر جوان جامعه افزود: نیروی انتظامی تلاش کرده تا در حوزه برنامه های فرهنگی و اجتماعی ورود پیدا کند.

سردارمیرحیدری با بیان اینکه بخش مهم عملکرد پلیس بر پایه پیشگیری است افزود: برای حفظ نظم و امنیت باید با هنجار شکنی ها مقابله شود.

وی با بیان اینکه حضور نیروی انتظامی در سطح شهر برای احساس امنیت و آرامش شهروندان است افزود: یکی ازمطالبات مردم حضور پلیس در سطح جامعه و مراسمات است.

این مقام ارشد پلیس استان یزد در خاتمه تصریح کرد: در این میان هر چه نهادهای فرهنگی ظرفیت و قدرت کمتری را در ایفای کارکردهای خود داشته باشند زمینه مساعد تری برای گرایش به فرهنگ های دیگر فراهم خواهد شد پس لازم است ارزش های درون جامعه تقویت شود که این امر مستلزم عقلانیت جمعی و اقدامات جدی و همه جانبه نهاد های مردمی و دولتی است.