مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان یزد گفت: کمیته امداد استان یزد طی 40 سال خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند 31 هزار و 721 مورد خدمات عمرانی با مبلغ بیش از 44 میلیارد تومان ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید رضا لاله زاری افزود: کمیته امداد فراهم کردن محلی امن برای آسایش و گذران زندگی مددجویان تحت حمایت را همواره در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده است و بر همین اساس ساخت مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، ساخت فضاهای جانبی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و حصارکشی منازل مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

این مقام مسئول بابیان اینکه طی 40سال گذشته 44 میلیارد و 800 میلیون تومان در بخش مسکن مددجویان هزینه شده است، افزود: کمیته امداد استان یزد طی 40 سال خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند 31 هزار و 721 مورد خدمات عمرانی ارائه کرد.

وی با اشاره به رویکرد کمیته امداد در ارائه خدمات مسکن به نیازمندان گفت: تأمین مسکن نیازمندان با رعایت الگوی اسلامی ایرانی از طریق کمک به تعمیرات، بهسازی، مقاوم‌سازی، ساخت، خرید، ودیعه و اجاره واحدهای مسکونی با اولویت تعمیرات، بهسازی و مقاوم‌سازی است.

لاله زاری بابیان اینکه اسکان خانوارهای تحت حمایت با رعایت ملاحظات اخلاقی، فرهنگی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی انجام می‌شود، افزود: این نهاد همواره در تلاش است تا الگوی مسکن مناسب خانوار و متناسب با اقلیم را در ساخت و خرید مسکن مددجویان تحت حمایت رعایت کند.