راهپیمایی ۲۲ بهمن در دارالعباده یزد در حالی آغاز شد و ادامه یافت که مردم زیر بارش باران، این رحمت الهی شعار مرگ بر آمریکا سر می دادند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، این راهپیمایی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم این شهر و با محوریت تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برگزار شد و حماسه‌ای دیگر در کارنامه مردم استان یزد به ثبت رساند.

در این راهپیمایی از هر قشری حضور داشتند نوجوانانی بودند که هدف خود در راهپیمایی چهل‌سالگی انقلاب را تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب عنوان کردند.

دانش آموزانی که با در بر داشتن چفیه حضور یافته بودند و معتقد بودند هیچ‌گاه کشورمان را تنها نمی‌گذاریم و همیشه پشت این نظام، انقلاب و آرمان‌های آن ایستاده‌ایم و دست از آن برنخواهیم داشت.

زنانی که هدف از این حضور پرشور پایمال نشدن خون شهدا عنوان می کردند و بیان می کردند هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد تا خون شهیدان پایمال شود و پیام ما به ترامپ و یاوه‌گویان این است که هر یاوه‌ای که می‌خواند نمی‌تواند عمل کند؛ چراکه ملت همیشه درصحنه جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه پشت رهبرشان را خالی نمی‌کنند و همیشه پشت ولایت هستند.

مردانی که این حضور را نشان ایستادگی ملت ایران و رمز موفقیت و دستاوردهای بزرگ نظام اسلامی می دانستند و معتقد بودند همیشه این ایستادگی ادامه خواهد یافت.

یک دانشجو در راهپیمایی امروز می گفت: دشمنان در تلاش هستند تا میان امت مسلمان به ویژه مردم ایران شکاف ایجاد کنند و از شکاف ایجاد شده به نفع خود بهره‌برداری کنند.

آری ملت ایران با اقتدار و صلابت و با پیروی از امر رهبر مسلمین جهان پا به پای هم و دست در دست یکدیگر برای چهلمین سال در روز 22 بهمن در راهپیمایی عظیم و میلیونی حاضر شدند تا بار دیگر اقتدار و همبستگی خود را به رخ جهانیان بکشند و بگویند ما چهل سالگی انقلاب را دیدیم و صد سالگی آن را هم خواهیم دید.