رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد افزود: همه باید در جهانی کردن انقلاب اسلامی تلاش کنیم و هر یک از ما دین خود را به امام و شهدا ادا کنیم و رسانه‌ها در این میان بیش از همه نقش دارند زیرا اثرگذاری آنها بالاتر است.دستاوردهای انقلاب اسلامی را زیبا و هنرمندانه برجسته و برای نسل جوان اطلاع رسانی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی در نشستی خبری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در بُعد معنا یک انقلاب الهی و معنوی است، اظهار داشت: بنیانگذار انقلاب اسلامی نیز یک شخصیت والا و معنوی است.

 
وی با بیان اینکه انقلاب ما هم به لحاظ بهره‌مندی از یک رهبر دارای شخصیت معنوی و هم به لحاظ اسلامی بودن، همواره امدادهای الهی را به همراه خود داشته است، افزود: لازم است شخصیت حضرت امام در همه ابعاد معنوی، سیاسی، اخلاقی، فلسفی، شعر و ادبیات و ... برای نسل جوان معرفی شود.
 
فخرالدینی تاکید کرد: رسانه‌ها، وعاظ و سخنرانان و شخصیت‌های اثرگذار در سخنرانی‌های خود در ایام دهه فجر، شاخصه‌های حضرت امام خمینی (ره) را در کنار تحلیل‌هایی که در مورد انقلاب اسلامی دارند، تبیین کنند.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد ادامه داد: وضعیت انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب متحول خواهد شد و دشمنان ما بدانند که انقلاب ما به رغم همه ضربه‌ها و آسیب‌هایی که دشمن تلاش کرد به آن وارد کند، پایدار و مقاوم خواهد ایستاد.
 
فخرالدینی تاکید کرد: همه باید در جهانی کردن انقلاب اسلامی تلاش کنیم و هر یک از ما دین خود را به امام و شهدا ادا کنیم و رسانه‌ها در این میان بیش از همه نقش دارند زیرا اثرگذاری آنها بالاتر است.
 
وی از رسانه‌ها خواست: دستاوردهای انقلاب اسلامی را زیبا و هنرمندانه برجسته و برای نسل جوان اطلاع رسانی کنند.