امام‌ جمعه ابرکوه گفت: خدا بر ما منت نهاد و انقلاب اسلامی ایران را در سال 1357 به رهبری امام خمینی (ره) و با مشارکت قشرهای مختلف به ما هدیه داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، "حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی" روز پنجشنبه به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در جمع روحانیان افزود: ملت ایران در چهار دهه از عمر بابرکت انقلاب ، برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های امام امت و شهدا به ‌رغم توطئه‌های دشمنان مسیر را به خوبی طی کرد.
وی بابیان اینکه روحانیان همواره مبلغ اسلام راستین و مبانی دینی هستند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی نور بود و دستاوردهای عظیمی به همراه داشت و دارد و این نور همچنان در 40 ‌سالگی می‌درخشد. 
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه یادآور شد: روحانیان باید آثار برکات مادی و معنوی انقلاب را در چهار دهه گذشته برای مردم ما تبیین کنند.
امام‌جمعه ابرکوه بابیان اینکه جمهوری اسلامی عنایت حق‌تعالی است و ما باید قدردان این نعمت الهی باشیم، تصریح کرد: انقلاب با همان اقتدار سال 1357 و بلکه بسیار قوی ‌تر از قبل به رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تداوم دارد.
وی بیان کرد: امروز انقلاب به الگو و پایگاه عدالت در جهان تبدیل شد و به برکت وجود نعمت ولایت‌ فقیه در مسیر اهداف استکبار ستیزی با وحدت و انسجام مردم و مسئولان به حول قوه الهی به‌پیش می‌رود.
امام‌جمعه ابرکوه بابیان اینکه دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ ایران است، خاطرنشان کرد: این ایام یادآور رشادت‌های ملت ایران به رهبری حضرت امام در مقابله با سیاست‌های خصمانه رژیم منفور پهلوی است.