موج

در جریان مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور و در آغاز دور برگشت، تیم های سپیدرود رشت و سایپا تهران به نتیجه مساوی 2 - 2 دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در این مسابقه که عصر سه شنبه از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر کشور، در ورزشگاه سردارجنگل رشت در یک هوای آفتابی و در حضور حدود پنج هزار تماشاگر برگزار شد، دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و سایپا تهران با این تساوی فقط یک امتیاز کسب کردند.

در جریان این دیدار دو تیم یک بازی هجومی را آغاز و در همان دقایق اولیه روی دروازه یکدیگر خطراتی ایجاد کردند اما تیم سپیدرود با حمایت طرفدارانش بیشتر بر بازی تسلط داشت و موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

در دقیقه نهم این دیدار تیم فوتبال سپیدرود رشت روی یک کار تیمی، به گل برتری دست یافت که حسین شنانی بازیکن این تیم در محوطه جریمه سایپا صاحب موقعیت مناسبی شد و با فریب مدافع حریف و با یک ضربه دقیق توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند.

پس از این گل تیم سایپا بر شدت حملات خود افزود و موفق شد در دققه 21 و با ارسال یک ضربه کرنر با ضربه سر رضا اسدی به گل مساوی دست یابد.

پس از این گل، تیم سپیدرود با تشویق هوادارانش دوباره بر بازی تسلط یافت و در دقیقه 22 حسین شنانی توانست با یک ضربه زیبا و دقیق دومین گل خود و سپیدرود را به ثمر برساند اما این پایان کار در نیمه اول نبود و سایپا در دقیقه 28 و دوباره از روی ضربه ارسالی از نقطه کرنر و ضربه سر رضا علیاری موفق شد به گل دست یابد تا نیمه اول این دیدار با نتیجه مساوی 2 بر 2 خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز هر دو تیم به خصوص بازیکنان سپیدرود چند فرصت مناسب گلزنی بدست آوردند اما در نهایت هیچ یک از این فرصت ها به گل تبدیل نشد و این دیدار در نهایت با همان نتیجه پایان یافت.

قضاوت این دیدار را علیرضا فغانی با کمک های تورج عیوض محمدی و علی دودانگه برعهده داشتند که در جریان این مسابقه ، معین عباسین و عبدالله ناصری از سایپا، حسین شنانی و محمد غلامی از سپیدرود رشت کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت با ترکیب کوروش ملکی، میثم تهیدست، میثم فردوسی، حسین ابراهیمی (از دقیقه 46 محمد غلامی)، پویا نزهتی (از دقیقه 80 حمیدرضا طاهرخانی)، مهرداد بایرامی (از دقیقه 46 میلاد شیخ سلیمانی)، حسین شنانی، ابراهیم لطفی، علیرضا نورمحمدی، امین منصوریان، محمد علیزاده رو در روی سایپا قرار گرفت.

تیم سایپا تهران نیز با ترکیب حامد فلاح زاده، عبدالله ناصری، رضا علیاری، ساموئل سارقو، آرش رضاوند، رضا اسدی، امید خالدی، معین عباسیان، آرمان رمضانی، محمدرضا سلیمانی (از دقیقه 64 علی دشتی)، پیمان میری (از دقیقه 67 حسین کامیاب) به مصاف سپیدرود رشت رفت.

پیش از این مسابقه و تا پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر کشور که با حضور 16 تیم در حال برگزاری است، سایپا تهران با 17 امتیاز در مکان هشتم و سپیدرود رشت با 10 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها