موج

با محوریت رشادت های شهدای مدافع حرم؛

مایش "الهام" با محوریت رشادتهای شهدای مدافع حرم، کاری از گروه تئاتر هوسم به نویسندگی لیلا زیتاب زاده و کارگردانی محسن پورنظری در رودسر به صورت رایگان برای علاقمندان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج و نقل از روابط عمومی ارشاد گیلان، با مجوز رسمی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و به پاس رشادتهای شهدای مدافع حرم، نمایش " الهام " کاری از گروه تاتر هوسم به نویسندگی لیلا زیتاب زاده و طراحی کارگردانی محسن پورنظری در تاریخ ٢٦ بهمن ٩٧ در مجتمع فرهنگی و هنری شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر به اجرای عموم درخواهد آمد.

در این نمایش که به مناسبت ایام فاطمیه و با موضوع شهدای مدافع حرم تهیه شده است، بازیگرانی چون زهرا سلمی، فوژان ترابی، طاهره سعادت نژاد، کیمیا قربانعلی پور ، پریسا مهدی پور ، پرناز خلیفی، زکیه یحیی پور و دیانا باقری به نقش آفرینی می پردازند.

718911ف

نمایش الهام، متن برگزیده جشنواره کشوری دانش آموزی بوده که در ایام دهه فجر نیز برای مدارس دخترانه مقاطع راهنمایی و دبیرستان اجرا خواهد شد.

مهران نیک نفس ( دستیار کارگردان )، مقداد غلامی ( انتخاب موسیقی ) و سیده پرستو آریا نژاد بعنوان (مدیر اجرایی)، از دیگر عوامل این نمایش می باشند.

علاقمندان به نمایش می توانند در تاریخ ٢٦ بهمن ٩٧ ساعت ٠٠ : ١٦ با حضور در مجتمع فرهنگی و هنری شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، از این نمایش دیدن نمایند.

قابل ذکر است، بازیگران این اثر در کارگاه تابستانه بازیگری گروه تاتر هوسم حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها