مسئول روابط عمومی هیئت روضات‌الحسین(ع) رشت از برگزاری ویژه‌مراسم ایام فاطمیه به مدت پنج شب در مسجد امام‌رضا(ع) منطقه گلسار این شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مسئول روابط عمومی هیئت روضات‌الحسین(ع) رشت از برگزاری ویژه‌مراسم ایام فاطمیه به مدت پنج شب در مسجد امام‌رضا(ع) منطقه گلسار این شهر خبر داد.
محمد فتحی پور با اعلام این خبر گفت: ویژه‌ مراسم سوگواری و عزاداری حضرت صدیقه طاهره (سلام‌الله علیها)، به همت هیئت روضات‌الحسین(ع) رشت از امشب (دوشنبه، 15 بهمن) از ساعت 20 آغاز و به مدت پنج شب با حضور عاشقان آن حضرت در مسجد امام رضا(علیه‌السلام) منطقه گلسار برگزار می‌شود.

ویژه‌مراسم ایام فاطمیه در رشت
وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام والمسلمین میرشمس اکبرحسینی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فومن، سخنران مراسم این پنج شب است، افزود: همچنین ذاکران اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیه‌السلام)، برادران هومن میربلوک، عادل عاشوری و سید محمدرضا مؤمنی در این برنامه‌ها، مداحی و ذکر مصیبت خواهند داشت.
مسئول روابط عمومی هیئت روضات‌الحسین(ع) رشت اضافه کرد: قرائت قرآن، حدیث کساء و بخش‌هایی از خطبه فدکیه، به همراه شعرخوانی از دیگر برنامه‌های ویژه‌مراسم این هیئت در ایام فاطمیه است.