موج

به منظور ارتقای مشارکت در افزایش تولیدات علمی و کاربردی کردن دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه سلامت، دانشگاه علوم پزشکی گیلان با پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، شادمان نعمتی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان به منظور ارتقای مشارکت در افزایش تولیدات علمی و کاربردی کردن دستاوردهای علمی و پژوهشی، با مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

 نعمتی تصریح کرد: این تفاهم نامه به منظور ایجاد چارچوب همکاری مشترک میان دو مجموعه در خصوص منابع اطلاعاتی، ظرفیت ها و فرصت های پژوهشی، مطالعاتی و تخصصی و همچنین بهره مندی متقابل از توانایی ها و امکانات تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی، فناوری مابین دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) منعقد شده است.

به گزارش موج، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  یا به اختصار ISC یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران و جهان اسلام و تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشور های اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها