موج

سرپرست بخشداری خمام:

سرپرست بخشداری خمام گفت: تعداد ۳۶ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری به ارزش حدود ۳۷ میلیارد تومان در بخش خمام افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، رضا مهدوی سرپرست بخشداری خمام در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی این بخش اظهار کرد: همگان وظیفه داریم تا از آرمان‌های انقلاب اسلامی و خون شهدا پاسداری کنیم و این کار با وحدت و همدلی محقق خواهد شد.

 مهدوی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌های جهان تفاوت دارد، بیانٰ‌کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از ارزش‌های دینی و اسلامی است و معنویت در انقلاب ایران نقش مهمی ایفا می کند.

وی افزود: در طول ۴٠ سال اخیر، این انقلاب با مجاهدت ها و رشادت های مردم شریف و شهیدپرور ایران در کنار رهنمودهای امام راحل و تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری سنگرهای خود را حفظ کرده و همچنان با تمام قوا به راه خود ادامه می‌دهد.

تبیین گفتمان و مولفه های اساسی انقلاب اسلامی برای نسل های سوم و چهارم انقلاب

سرپرست بخشداری خمام گفت:  دهه مبارک فجر فرصتی ارزشمند برای معرفی ارزش ها و تشریح دستاوردهای نظام اسلامی و تبیین گفتمان و مولفه های اساسی انقلاب اسلامی برای نسل های سوم و چهارم انقلاب است.

نماینده دولت در خمام با اشاره به اینکه همزمان با ایام فرخنده سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، تعداد ۳۶ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری به ارزش حدود ۳۷ میلیارد تومان در بخش خمام افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: نسبت به سال گذشته ۳٫۵ برابر این پروزه ها افزایش یافته است.  

وی بیان کرد: با توجه به اینکه تعدادی از دستگاه های اجرایی بخش تاکنون طرح های عمرانی و اقتصادی خود را به دبیرخانه دهه فجر بخش معرفی نکرده اند، احتمال افزایش این طرح ها وجود دارد.

۱۳۵ طرح در سامانه کارا به ثبت رسیده است

سرپرست بخشدار خمام با اشاره به میزان متقاضیان اشتغال در سطح بخش، اظهار کرد: براساس آمارهای موجود بیش از ۱۳۵ طرح در سامانه کارا به ثبت رسیده است.

وی بیان کرد: به منظور اشتغال روستاییان، ۱۸۰ میلیارد تومان تسهیلات  توسط بانکها پرداخت شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها