موج

آیت الله فلاحتی در جلسه شورای اداری شهرستان رشت:

آیت الله فلاحتی، حاشیه نشینی را از آسیب های شهر رشت دانست و بیان کرد: مدیران دستگاه های مربوطه باید نسبت به برطرف کردن معضل مذکور تلاش کنند زیرا وجود حاشیه نشینی در رشت قابل قبول نیست.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رشت که در سالن اجتماعات مصلی امام خمینی(ره) رشت برگزار شد با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه(س) با تاکید بر فعالیت مسئولان بدور از فضای التهاب آمیز اظهار کرد: وجود فضای آرام و صمیمی بین مسئولان موجب خوشحالی بنده می شود.

وی به تاثیرگذاری روابط عمومی سالم مدیران بیش از کارکردهای اقتصادی و اجتماعی بین مردم اشاره کرد و افزود: داشتن سعه صدر کلید و رمز موفقیت مدیران محسوب می شود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه اندیشه های سیاسی در خدمتگزاری به مردم باید کنار گذاشته شود، تصریح کرد: افراد دارای سلایق سیاسی مختلفی هستند اما این موضوع نباید در خدمت به جامعه خللی ایجاد کند.

حاشیه نشینی از آسیب های شهر رشت

آیت الله فلاحتی، حاشیه نشینی را از آسیب های شهر رشت دانست و بیان کرد: مدیران دستگاه های مربوطه باید نسبت به برطرف کردن معضل مذکور تلاش کنند زیرا وجود حاشیه نشینی در رشت قابل قبول نیست.

وی، وجود رودخانه های آلوده زرجوب و گوهررود را از جمله آسیب های شهر رشت برشمرد و گفت: بوی تعفن رودخانه گوهرود در منطقه سیاه اسطلخ به ویژه در تابستان اسفناک است.

پسماند سراوان از مشکلات شهرستان رشت است

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه پسماند سراوان از مشکلات شهرستان رشت است، خاطرنشان کرد: شیرابه پسماند دپو شده در منطقه سراوان موجب آسیب به محیط زیست می شود.

آیت الله فلاحتی به نبود فضای مناسب دفن زباله با توجه به وجود جنگل، دریا و جلگه در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: می طلبد مدیران دستگاه های متولی مشکلات شهرستان رشت را اولویت بندی کنند.

وی با بیان اینکه حقوق زیرمجموعه های دستگاه ها و سازمان ها باید به موقع پرداخت شود، اظهار کرد: نگذارید دست های ناپاک وارد دستگاه ها به ویژه عرصه های مدیریتی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها