پرسپولیس با برد سپیدورد راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شد.

 به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در ورزشگاه سردار جنگل رشت مقابل هم قرار گرفتند تا با برد در این بازی به دیدار پدیده مشهد بروند.

اما در نهایت این تیم پرسپولیس تهران بود که  با گل دقایق آخر سعید کریمی برابر سپیدرود به برد شیرینی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شد.

پرسپولیس در آخرین دقایق صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که این ارسال با ضربه سر شجاع خلیل زاده در آستانه دروازه قرار گرفت تا اینکه سعید کریمی بازیکن تازه وارد این تیم دروازه حریف را باز کرد.

سپیدورد

در دقیقه ۶۰ مسابقه محمد نزهتی در محوطه جریمه توسط شایان مصلح سرنگون شد و داور اعتقادی به پنالتی نداشت و همین موضوع اعتراض کادر فنی تیم میزبان را به همراه داشت.

برانکو با توجه به محرومیتی که مقابل سپاهان در لیگ برتر پیدا کرده بود، این بازی را از جایگاه ویژه سردار جنگل تماشا می‌کند.

همه بازیکنان پرسپولیس قبل از شروع بازی به سمت علی کریمی رفتند با اجازه گرفتن از او وارد زمین شدند.

هواداران زیادی برای تماشای این دیدار به ورزشگاه سردار جنگل آمده‌اند و تنها یک سکو تا تکمیل ظرفیت استادیوم باقی مانده است.

در دقیقه ۵۶ دیدار دو تیم سپیدرود و پرسپولیس صحنه مشکوکی در محوطه جریمه شکل گرفت که با اعتراض تند هواداران و اعتقاد نیمکت نشینان مبنی بر پنالتی همراه بود.

پرسپولیس

سپیدرود در نیمه دوم دیدار با پرسپولیس موفق شده با حمایت هوادارانش چند موقعیت مناسب روی دروازه حریف شکل دهد. در یکی از این صحنه‌ها برخورد چند بازیکن از دو تیم در محوطه جریمه پرسپولیس با اعتقاد هواداران مبنی بر پنالتی همراه شد.

در این لحظه پیام حیدری با بردن سوت خود جلوی دهانش هواداران و نیمکت نشینان سپیدرود را امیدوار به اعلام خطای پنالتی کرد اما مشخص بود که او با استعلام از طریق گوشی بیسیم خود با داور خط دروازه از این تصمیم صرفنظر کرد.

موضوعی که با اعتراض و هجوم نیمکت نشینان سپیدرود نیز همراه شد که بعد دقایقی داور چهارم آنها را به سمت نیمکت مشایعت کرد.

سپیدرود و پرسپولیس

بازی قابل قبول سپیدرود البته هواداران این تیم را برای ماندن در لیگ برتر امیدوار کرده است.

پیام حیدری به عنوان داور و علی میرزابیگی، مهدی عالیقدر به عنوان کمک در این مسابقه حضور داشتند.

محمدرضا اکبریان ، رضا کرمانشاهی داوران پشت دروازه این مسابقه بودند.

 محمدرضا منصوری داور چهارم و حسین نجاتی ناظر این بازی بودند.