داماش گیلانیان با شکست سایپا در ورزشگاه سردار جنگل رشت شگفتی ساز شد و به فینال مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور راه یافت.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، از مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور، عصر امروز دو تیم داماش گیلانیان و سایپا تهران از ساعت ۱۶ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم داماش گیلانیان به پایان رسید.

داماش در این دیدار با ترکیب جاسم یاسرالهایی، محمد مختاری، امید قربانی، آزاد جعفرزاده، میلاد پورمحسن(72- مرتضی حیدری)، مصطفی آقاجانی، میثم میرپسندیده، جابر نصیری(59- عباس کندل)، سعید طالبی(2+90- کنعان طاهرنژاد)، میلاد پورصف‌شکن و علی آل‌کثیر. به مصاف سایپا رفت.

داماش گیلانی که با وجود حضور در لیگ دو نتایج فوق العاده ای در جام حذفی کسب کرده است و با پیروزی برابر سایپا هم نشان داد که می تواند هر حریفی را در فینال بازی ها شکست دهد.

داماشی ها امسال تیم قابل تحسینی در جام حذفی بوده اند. شاگردان سیامک فراهانی در خانه و در حضور هواداران مشتاق خود برای اثبات شایستگی هایشان و برای گذشته پرغرورشان جنگیدند و از آزمون نیمه نهایی سربلند خارج شدند.

سیامک فراهانی، سرمربی تیم داماش گیلان پس از بازی مقابل سایپا گفت: قول اصلی ما به مردم رشت صعود به لیگ یک است که باید آن را عملی کنیم و برای حضور در سطح اول فوتبال ایران باید به روزهای پرافتخار خود یعنی حضور در لیگ برتر بازگردیم.

نتایج بازی های قبلی داماش گیلان:

خوشه طلایی ساوه 1-2 داماش گیلان

داماش گیلان 1-0 قشقایی شیراز

چوکا تالش 0-0 داماش گیلان (داماش در ضربات پنالتی 4-3 پیروز شد)

مقاومت تهران 0-2 داماش گیلان

ماشین سازی تبریز 1-1 داماش گیلان (داماش در ضربات پنالتی 3-2 پیروز شد)