فرماندار تالش در همایش ساماندهی خانه مسافرها گفت: برای برقراری امنیت و آرامش مردم همه مسافرکاشانه ها باید به سامانه پلیس متصل شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، همایش با موضوع ساماندهی خانه مسافرها در شهرستان تالش و آگاهی بخشی به دهیاران و فعالین این حوزه درمحل سالن اجتماعات فرمانداری تالش باحضور سید عیسی مهدوی فرماندار، ایرج شاهی معاون عمرانی فرماندار،  سرهنگ رضا محمد زاده ریس پلیس نظارت براماکن عمومی استان گیلان و اعظای کمیته شناسایی و ساماندهی خانه مسافرها برگزار شد.

فرماندار تالش در این همایش گفت: برای برقراری امنیت و آرامش مردم همه مسافرکاشانه ها باید به سامانه پلیس متصل شود.

وی افزود: متصل شدن خانه کاشانه ها به سامانه پلیس امنیت مسافرانی که برای گردش و تفریح به این شهرستان سفر می کنند برقرار می شود.

فرماندار تالش افزود: با همکاری اداره گردشگری و میراث فرهنگی تالش خانه کاشانه ها این شهرستان را ساماندهی می شوند.

سامندهی مسافرکاشانه در تالش

وی گفت: تا کنون 26 متقاضی برای دایر کردن کیسوک اطلاع رسانی و گردشگری در این شهرستان ثبت نام کردند که تاکنون مجوز 9 نفر صادر شده است و مابقی نیز در دست اقدام می باشد .

مهدوی با بر شماردن توانمندی شهرستان در سه بعد کوه دریا و جنگل خاطر نشان کرد: شهرستان تالش با دارا بودن این موهبت های خدادی سالانه پذیرای بیش از هزاران نفر از گردشگران داخلی می باشد.

فرماندار تالش افزود: شهرستان تالش با 93 کیلومتر ساحل و 75 درصد ظرفیت دامنه ای و کوهستانی می تواند به یکی از قطب گردشگری در کشور محسوب گردد .