موج

آیت الله فلاحتی در شورای اداری بخش خمام خواستار شد؛

امام جمعه رشت، خواستار تشکیل اتاق اندیشه ورز به منظور ارتقای تولید در بخش های شهرستان رشت شد و اظهار کرد: فارغ التحصیلان ما باید مولد و کارآفرین باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه شورای اداری بخش خمام با خسته نباشید به تلاش مسوولان اظهار کرد: هنگام انتخابات هر کسی براساس دیدگاه سیاسی، اجتماعی و فکری خود عمل می کند و این امر مانعی ندارد.

وی، حضور مسوولان هنگام کار در کنار همدیگر را بسیار عالی عنوان کرد و افزود: همدلی و همصدایی مسوولان در رصد مشکلات قابل ستایش است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه تلاش و وحدت مسوولان در کنار همدیگر سدی در برابر دشمن است، تصریح کرد: مسوولان رشت در ارتقای منطقه با همدیگر هماهنگ هستند.

آیت الله فلاحتی، خدمت به مردم که در جامعه زندگی می کنند، را خدمت به ارزش های الهی توصیف کرد و گفت: مسوول در نظام حکومت دینی نباید اندیشه سیاسی خود را در خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم لحاظ کند و همه را یکسان ببیند.

برخورد با روی گشاده در اداره ها از مطالبات مردم است

وی با اشاره به اینکه برخورد با روی گشاده در اداره ها از مطالبات مردم است، بیان کرد: مطالبه گری و خواسته مردم از متولیان نشان دهنده علاقمندی جامعه نسبت به مسوولان است.

نماینده ولی فقیه در گیلان بر داشتن سعه صدر مسوولان تاکید کرد و گفت: خدمت در نظام اسلامی جنون و حوصله می خواهد.

آیت الله فلاحتی در شورای اداری بخش خمام1

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه در مدیریت شهری افق ها باید دیده شود، اضافه کرد: اندیشه برای توسعه باید جدید و دورنگر باشد.

وی به مطالبه مردم خمام مبنی بر شهرستان شدن این بخش اشاره کرد و یادآور شد: اگر خمام تبدیل به شهرستان شود، بخشی از مطالبات مردم منطقه پاسخ داده می شود.

تشکیل اتاق اندیشه ورز در بخش های شهرستان رشت

امام جمعه رشت، خواستار تشکیل اتاق اندیشه ورز به منظور ارتقای تولید در بخش های شهرستان رشت شد و اظهار کرد: فارغ التحصیلان ما باید مولد و کارآفرین باشند.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه احداث پتروشیمی ظرفیت های مناسبی در راستای اشتغال زایی در گیلان ایجاد می کند، تصریح کرد: مسوولان استان باید مدبرانه و معقولانه مطالبه گر نیازهای مردم استان باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها